PRACTICE TESTS – 2

PRACTICE SET 2 

 

 • PRACTICE TESTS 2, 2.hazırlık testimize gramer kısmının 1.bölümü olan çoktan seçmeli sorular ile başlayacağız. Soruları cevaplarken aslında genel bir gramer bilgisi tekrarı yaparken aynı zamanda seviyemizi belirlemiş olacağız.

   

 • 2.bölümümüzde tüm sınavlarda farklı bölümlerde sıkça sorulan Online Alışveriş konusunda çalışacağız.  Avrupa Birliğince yapılan bir araştırmanın özetini sizler için adapte edilmiş şekliyle okuyup sorularını cevaplayacağız.

   

 • Testimize dinleme kısmının 1 ve 2. bölümleri ile devam edeceğiz. İlk bölümde internet ve akıllı telefonlar konusunda farklı görüşleri dinlemenin yanı sıra duygularımızı ifade ederken kullandığımız sıfatları tekrar etmiş olacağız. Diğer bölümde ise deyimlere ve phrasal verblerin kullanıldığı kısa konuşmaları dinleyerek hem kelime dağarcığımızı genişleteceğiz hem de bu bölümdeki dinleme stratejileri üzerinde duracağız.

   

 • 4.bölümümüzde bir mektup yazarken çok zorlandığımız artikeller üzerine odaklanan bir test çözmüş olacağız.

   

 • Son bölümüz olan konuşma bölümünde ise bir fikir sorusuna model cevap oluşturacağız.

   

  1. Practice Testimizin ücretsiz YouTube dersinde ise bir iş maili yazacağız ve Toeic sınavında yakın zamanda sorulmuş olan bir soru üzerinde model konuşma metni oluşturacağız.

 

 

PRACTICE SET 2.QUESTİONS
PRACTICE SET 2-answer

YOUTUBE HESABIMIZA BAKABİLİRSİNİZ 

ITEP_free lesson on youtube

AYRINTILI BİLGİ VE DİJİ KAYNAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

0531 523 98 51