ÖĞRENCİ KABULÜ

Bireysel dersler Zoom üzerinden online ya da self-study video ders şeklinde yürütülmekte olup grup dersleri yüz yüze gerçekleştirilmektedir.

Öncelikle bana e posta ya da whatsapp kanalıyla ulaşan öğrencilerimin hedeflerini bu hedeflerin bulundukları seviyeye ne kadar yakın olduğunu ve varmak istedikleri noktaya ne kadar yolları olduğunu anlamak için ve Zoom / Skype / G Meet üzerinden ücretsiz bir tanışma toplantısı gerçekleştiriyorum. Bu toplantıda, dershanelerin ve bireysel ders veren arkadaşlarımın kullandığı kitaplardan ya da internetten edinilmiş kopya Placement Testlerini (Seviye Belirleme Testlerini) kullanmak yerine; başvuran öğrencinin başvuru amacına uygun olarak özel bir plan hazırlıyorum.

Toplantılarda öğrencinin durumu ile ilgili olarak varmış olduğum genel sonuca göre, hedefine ulaşmak için yaklaşık ne kadar süresi olduğu ve kendisi için nasıl bir program izleyeceğim konusunda bilgilendirme yapıyor ve öğrencinin seviyesi ile örtüşen diğer öğrencilerimin ders planlarından örnekler gösteriyorum.

 

Sınav için başvuran öğrencilerim için başvuracakları sınavın ana hatlarından oluşan bir örnek testi görüşme öncesinde kendilerine yolluyor görüşme esnasında bu sınavı öğrenci arkadaşımla birlikte değerlendiriyorum.

Karşılıklı olarak çalışmaya karar verdiğimiz arkadaşlarımı programımın yoğunluğuna göre görüşmeyi takip eden hafta içinde ya da kesin tarihli ön kayıt ve ön ödeme sistemi ile derslerine başlatıyorum.

Derslerimde tek bir kaynak kullanmamakla birlikte, öğrencilerimin tüm materyallerini kendim sağlıyor ayrıca yaklaşık ilk 5 dersin ardından öğrencimin hedefine uygun, kendisinin çalışabileceği cevap anahtarı olan ekstra kaynak paylaşımı yapıyorum.

DERS TALEBİ OLUŞTUR

Ders Talebi Oluşturmak İçin Aşağıda Yer Alan Formu Doldurarak Bize Gönderebilirsiniz. En Kısa Sürede Sizlere Dönüş Yapılacaktır.

    DERS TALEBİ OLUŞTUR

    Ders talebi oluşturmak için iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz