Göksu ÖZBEK Kimdir?

Lise Eğitimimi Kültür Kolejinde tamamladım. 1996 yılında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun olarak çalışma hayatına başladım. 8 yıl Türkiye’deki farklı kolejlerde çeşitli kademelerde öğretmenlik ve yöneticilik yapmanın yanı sıra ortaokul ve lise seviyesinde özel ders verdim.

2003 yılında İngiltere Konsolosluğu Öğretmen Eğitimi Akreditasyon kursunu tamamlayarak, diplomamı uluslararası düzlemde onaylattım.2004 yılında Çek Cumhuriyeti /Prague Trinity College’da 6 AYLIK YÜZ YÜZE eğitim ve staj gördüm.

Ardından aynı yılda Çin Halk Cumhuriyeti’nde devlet üniversitelilerine İngilizce Öğretmeni olarak KABUL EDİLEN 2.TÜRK olarak, Çin’de bulunan farklı Devlet Üniversitelerinin Eğitim Fakülteleri İngilizce Öğretmenliği Bölümlerinde Okutman olarak görev yaptım ( He-ZE &Jinan University ).

Bu yıllar arasında aynı zamanda biri KANADA biri AMERİKAN Üniversitesi olmak üzere iki farklı üniversitenin (LIANCHBERG UNIVERSITY / Bejiing American Institute of English) Çin’deki ELT bölümlerinde Program Koordinatörü olarak çalıştım.

Türkiye’ye geri döndükten sonra Çin’de kaldığım dönem içinde hazırlamış olduğum raporun takdirine istinaden bir vakıf üniversitesinin Çin’de bulunan ELT bölümünün eğitim programını yönettim.

2006 yılında Millî Eğitim Bakanlığı kadrosuna geçtim. Farklı okullarda öğretmenlik ve idarecilik görevlerini yürüterek öğrencilerimle birlikte birçok AB proje yarışmalarına katılarak Türkiye ve Avrupa birincilikleri olmak üzere çalıştığım kurumlara öğrencilerimle birlikte farklı dereceler kazandırdım.

2008 yılında Millî Eğitim Bakanlığı Yenilikçi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde Öğretmen Eğitimcisi olarak görevlendirildim. E-Twinning ve diğer Avrupa Birliği Projeleri kuruluş programlarında konusunda Ulusal ve Uluslararası platformlarda öğretmenlere eğitim verdim.

Aynı yıllarda, Pendik Kaymakamlığı AB Proje Koordinatörlüğü, İstanbul Kalkınma Ajansı Proje Koordinatörlüğü ve Değerlendirme Üyesi olarak görev yaptım ve eğitim projelerinde yüksek hibeler alan ödüllü projelere imza attım.

2015-2018 yılları arasında Üsküdar Lisesi’nde Müdür Yardımcılığı görevini yürüttüm ve ardından Kartal’da bulunan bir meslek lisesinden emekli oldum.

Hali hazırda yetişkin İngilizce eğitimine dair ilk ve tek web sitesinin kurucusu olarak özellikle son 12 yıldan beri “Ah bir de İngilizce bilseydim” ya da “sadece İngilizce bildiği için onu atadılar” diye hayıflanan birçok hayata dokunmaktayım.

Başlangıç seviyesinden itibaren yetişkinlere KONUŞMA ODAKLI Genel ve İş İngilizcesi dersleri vermenin yanı sıra; ulusal (YKS / YÖKDİL / / PROFFIENCY) ve uluslararası (IELTS/TOEFL/ITEP) sınavlarına öğrenci hazırlamaktayım.

Aynı zamanda, bu alanlarda şirket personeli eğitmenin yanı sıra, şirketlerin İnsan Kaynakları Birimlerine işe alımlarda mülakat konusunda destek sağlamaktayım.

Grammar Speaker ve Kurum Sınavları /ITEP Hazırlık Kılavuzu adlı iki adet kitabımın yanı sıra tüm dünyadaki İngilizce öğretmenlerinin ders materyal değişimi yaptıkları https://en.islcollective.com internet sitesine ders materyalleri hazırlamaktayım.

25+Yıldan Beri
150+Aktif Öğenciler
999+Mutlu Öğrenci

YOUTUBE HESABIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Derslerimiz ile ilgili son videolarımıza ulaşmak için YOUTUBE kanalımıza ABONE olabilirsiniz. Son videolarımızdan haberdar olmak için Bildirimleri açmayı unutmayın.