INSIGHTS INTO ITEP

Insights Into Itep yayınımızın birinci dersi temel gramer ve akademik kelime bilginizi test eden iki ayrı testten oluşmaktadır. Ders soruların ayrıntılı olarak çözüldüğü ve ekstra kaynakların linklerinin verildiği yaklaşık 80 dk. süren iki ayrı video dersten oluşmaktadır.

İkinci dersimiz Itep Core/Essential ve Plus sınavlarında sıklıkla karşımıza çıkan ed/ve ing ile biten sıfatların gramer yapısının konu anlatımını kapsamakla birlikte sıfat sözlüğü içermektedir. Sınavımızın dinleme kısmının birinci ve ikinci bölümleri ile öğrendiğimiz sıfatları pekiştirdiğimiz konu anlatımlı ve soru çözümlü dersimiz yaklaşık 30 dk sürmektedir.

Üçüncü dersimiz de Itep Academic Plus/Business Plus ve C1 sınavımızın konuşma kısmının 1. Bölümünde sorular sorulara nasıl cevap vereceğimizi öğreniyoruz. Konuşma stratejisini ve 2. dersimizde öğrendiğimiz sıfatlar ile oluşturulan 10 adet model cevabı içeren dersimiz yaklaşık 40 dk sürmektedir.

Dördüncü dersimiz makale yazım stratejisini ele almaktadır. Aynı zamanda temel gramer ve kelime bilgimizi test ettiğimiz dersimiz son dönemlerde Itep Business Plus/ Akademik Plus ve C1 sınavında sıklıkla çıkan iki ayrı konuda yazılmış örnek bir makale çalışması içermektedir. Dersimiz yaklaşık 45 dk sürmektedir.

Beşinci dersimizin ilk bölümünde gerek Itep Core gerekse Itep Plus sınavlarında son dönemde çıkan farklı bir konu ile ilgili Dinleme kısmının üçüncü bölümünü içeren uzun bir dinleme çalışmasını içermektedir. Insights Into Itep yayınımızın aynı zamanda bir akademik kelime testinin çözümünü içeren dersimizin ilk bölümü yaklaşık 25 dk. Sürmektedir.

Dersimizin aynı konuda sorulan Itep Business Plus/ Itep Academic Plus ve Itep C1 sınavımızın 2. Kısmındaki konuşma sorularının ele alındığı ve model cevapları içeren ikinci bölümü yaklaşık 10 dk. sürmektedir.

Insights Into Itep yayınımızın 1.Temel Hazırlık Paketinin 6. Dersi olan bu dersinde ITEP sınavlarının her bölümünde karşımıza çıkması muhtemel olan Phrasal Verbs ile hazırlanmış bir testi içermekle birlikte, sınavımızın dinleme kısmının 2. Bölümünü içeren bir dinleme testini kapsamaktadır. Dersimiz yaklaşık 30 dk. sürmektedir.

Yedinci ve Sekizinci dersimizde tüm ITEP sınavlarının temel konularının başında gelen Parts Of Speech konusu ele alınmaktadır.

Yedinci ders isim ve sıfat suffiklerini anlatan bir sunum içermekle ITEP Academic Plus ve C1 sınavlarının hem speaking hem de writing bölümünde çıkan bir konu üzerinde model cevap içermektedir. Ders aynı zamanda bir sözlük içermektedir.

Sekizinci ders fiil, sıfat, isim prefixlerini anlatan bir sunum içermekle birlikte ITEP Business Plus writing bölümünde çıkan bir konu üzerinde model makale cevabı içermektedir.

DERS TALEBİ OLUŞTUR

Ders Talebi Oluşturmak İçin Aşağıda Yer Alan Formu Doldurarak Bize Gönderebilirsiniz. En Kısa Sürede Sizlere Dönüş Yapılacaktır.

    DERS TALEBİ OLUŞTUR

    Ders talebi oluşturmak için iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz