INSIGHTS INTO ITEP 

Eğitimin gittikçe dijitalleştiği, bir yandan zamansızlığın ve ekonominin yükünü omuzlarımızda taşırken, diğer yandan bu dili öğrenmenin bazılarımız için zaten aslanın ağzında olan ekmeği kapmanın, bazılarımız için ise akademik yolculuğa başlamanın tek yolu olduğu bir çağda yaşıyoruz.

Ülkemizde iş başvurularının artık vazgeçilmezi  olan ITEP sınavı, TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarının son çıkan konularını içermektedir. Hepinize faydalı olacağını düşündüğüm her hafta ile yenilenecek olan Insights Into ITEP hazırlık testleri serisi, tüm dünyada TOEFL/TOEIC IELTS ve TOEFL (ITP) sınavlarında yakın dönemde çıkmış soruları farklı becerileri kullanmanızı sağlayacak şekilde cevaplamaktadır.

Testlerin tamamı farklı becerilerin entegrasyonundan oluşmakta olup, soru çözümleri video ders olarak gönderilmektedir.

28 yıllık ulusal ve uluslararası   birikimimle hazırlamış olduğum Insights Into ITEP hazırlık setinin, B1+seviyesinde olan ve yakın zamanda ITEP ya da TOEIC sınavlarına girmeyi planlayan arkadaşlarım için bir soru bankası niteliği taşımaktadır.

Insights Into ITEP serisinin aynı zamanda hem TOEL (ITP) ,IELTS (GT) ve Hazırlık Atlama sınavına girecek üniversite öğrencileri için hem de mesleğe yeni adım atmış yetişkinlerle çalışan genç meslektaşlarım için bir yol haritası çizmesini umut ediyor hepinize şimdiden başarılar diliyorum.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

0531 523 98 51