MÜLAKAT İNGİLİZCESİ / SEKTÖREL İNGİLİZCE

MÜLAKAT İNGİLİZCESİ

Programın hedef kitlesi, İngilizce mülakata hazırlanan kişileri kapsamakta olup , neredeyse tüm sektörlerdeki ve pozisyonlardaki ihtiyaçlara cevap vermektedir. Programda en iyi verimi alabilmek için her ne kadar minimum A2+ seviyesinde olunması gerekse de daha alt seviyedeki arkadaşlarım da bu programa başvurabilmektedirler.

DERSLERİN İŞLENİŞİ

Aday özellikle belli bir firmanın pozisyonu için hazırlanıyorsa o firmanın, sektöründeki farklı firmaların pozisyonlarına da başvuracak ise, başvurmayı planladığı firmalarla ile ilgili bilgileri paylaşır. Bu paylaşım Türkçe ise adayın genel seviyesine uygun olarak İngilizceye çevrilir; İngilizce ise üzerinde düzeltmeler yapılır.

Adaya başvurduğu pozisyonla ilgili olarak en sık sorulan sorulardan bir çalışma hazırlanır. Soru sayısını aday belirler. Aday bunları arzu ederse Türkçe arzu ederse İngilizce olarak cevaplayabilir. Türkçe cevaplar adayın genel seviyesine uygun olarak İngilizce ye çevrilir; İngilizce cevapların ise üzerinde düzeltmeler yapılır. Bu mülakat sorularını arzu ederse aday da hazırlayabilir.
Arzu eden adaylar için, bir mülakat prova dersi hazırlanarak, edinilmiş bilgiler pekiştirilir.

SEKTÖREL İNGİLİZCE

Sektörel İngilizce çalıştığınız alanda kullanmanız gereken terminoloji bilgisidir. Sektörel İngilizce dersleri için +A2 seviyesinde olmanız gerekmektedir. Yani, temel gramer kurallarına hâkim ve temel kelime dağarcığınızın gelişmiş olması gerekir. Program sektörel bazda gramer tekrarı ve alan kelime bilgisini içerir. Edindiğim tecrübelerim bana bu derslerin paylaşımlı dersler olarak yapıldığında çok daha fazla verimli olduğunu göstermiştir. Lakin aynı işi yapan insanların kurduğu diyaloglar çok daha gerçekçi bir öğrenme ortamı yaratmaktadır. Sektörel İngilizce paylaşım dersleri minimum 4 maksimum 6 üyeden oluşmaktadır.

DERS TALEBİ OLUŞTUR

Ders Talebi Oluşturmak İçin Aşağıda Yer Alan Formu Doldurarak Bize Gönderebilirsiniz. En Kısa Sürede Sizlere Dönüş Yapılacaktır.

    DERS TALEBİ OLUŞTUR

    Ders talebi oluşturmak için iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz