GRAMMAR SPEAKER

Kariyer Sahibi Yetişkinler İçin İngilizce Konuşma Dersleri

Kitabımız, kendisi ile konuşulanı büyük oranda anlayan ama cevap vermesi gerektiğinde dünyası başına yıkılan, YDS/YÖKDİL gibi sınavlardaki ağır okuma metinlerinin sorularını a-b-c-d dörtgeninde
cevaplayan ancak çok daha basit güncel bir orijinal makaleyi anlamasına rağmen, anladığını bana sözel ya da yazılı olarak aktaramayan değerli öğrencilerimin bana kattıkları ile yazılmış 27 yıllık deneyimin özeti bir çalışmadır.

Kitabım gerek İngilizce konuşma becerisini kazanmak ya da geliştirmek isteyen, gerekse ileride IELTS/TOEFL/CAMBRIDGE gibi uluslararası sınavlara girmek isteyen +A1 seviyesinde olan kişiler için hazırlanmış olup +A1 ve +A2 konularını kapsamaktadır. Kitapta dilbilgisi ve kelime bilgisi konu bazında paralel olarak verilmiştir. Kitabımın, doğru kullanıldığı ve gerekli tekrar çalışmaları yapıldığı takdirde, İngilizce konuşma becerinizi geliştireceğine canı gönülden inanmaktayım.

DERS TALEBİ OLUŞTUR

Ders Talebi Oluşturmak İçin Aşağıda Yer Alan Formu Doldurarak Bize Gönderebilirsiniz. En Kısa Sürede Sizlere Dönüş Yapılacaktır.

    DERS TALEBİ OLUŞTUR

    Ders talebi oluşturmak için iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz