free worksheets

DERS TALEBİ OLUŞTUR

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

İnternetten özel ders ararken Göksu Hanımla tanıştım. Gittiğim her dersten bilgili şekilde ayrılırken İngilizcede çok eksiğim olduğunu fark ettim ve Göksu Hanım sabrı ve özverisiyle nasıl öğrenmem gerektiğini anlattı. Ona göre plan ve çalışma yaptığı için kendisine çok teşekkürler.

NİHAN Ş.

Merhaba, Göksu Öğretmenle ITEP sınavı sebebiyle tanıştım. Bir gün ITEP ile ilgili kaynak ararken bir öğretmenin ilk defa ITEP ile kitap çıkardığını gördüm. Kendisi ile iletişime geçtim. Kısa bir zaman için ITEP sınavına hazırlamamda çok büyük katkı sağladı. Kişiye özgü hazırladığı materyaller sayesinde eksik olan noktaları bulup eksiklerimi tamamladık. İngilizce eğitimi almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

E.S.

Kurumsal Banka IT Üst Düzey Yönetici, ITEP

Öğretim hayatında anlattığı derse dair her şeye hakim olan nadir öğretmen tanırsınız, bunlardan birisidir Göksu Hoca. Sadece bilgi de değil, tıpkı Hayat Bilgisi dizisindeki Afet Hoca gibi kendisi enerjik, akıcı, ilgilidir. Zor beğenen birisi olarak her kategoride 10/10 hak ediyor.

EBRU G.

Göksu Hoca sayesinde İngilizceyi profesyonel olarak nasıl kullanabileceğimi öğreniyorum.  Kendisinden İş İngilizcesinin yanı sıra grammer ve doğru kelime seçimleri konusunda da çok şey öğreniyorum. Okullarda öğretilmeye çalışılan ancak zaman içerisinde unutulan birçok konuyu kendisiyle yeniden öğreniyorum, tüm öğrettikleri için kendisine teşekkür ediyorum.

H.S.

Kurumsal Banka HR Yöneticisi , GENEL İNGİLİZCE

EĞİTİMLERİMİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Ders içeriği, eğitim metodum, eğitim süresi …vb hakkında tüm sorularınız için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.