ÖĞRENCİ YORUMLARI

Selin S.

ITEP sınavım öncesi Göksu Hoca’ya ulaştım ve kendisi ile kısıtlı bir vakte rağmen verimli bir şekilde çalışmaya başladık. Her ders tarama ile eksiklerimi tespit edip bunlarla ilgili tarafımla konu videoları paylaştı ve video içeriği oldukça akıcı, akılda kalıcı, nokta atışı güzel bilgilerle doluydu. Kişiye özel hazırlamış olduğu bu program oldukça faydalı, Göksu Hocam ise donanımlı, bilgili daha ziyade bir o kadar da öğrencisi ile ilgili bir eğitmen. Kendilerine emekleri için çok teşekkür ediyorum.

E.S Kurumsal Banka IT Üst Düzey Yönetici ITEP

Merhaba, Göksu Öğretmenle ITEP sınavı sebebiyle tanıştım. Bir gün ITEP ile ilgili kaynak ararken bir öğretmenin ilk defa ITEP ile kitap çıkardığını gördüm. Kendisi ile iletişime geçtim. Kısa bir zaman için ITEP sınavına hazırlamamda çok büyük katkı sağladı. Kişiye özgü hazırladığı materyaller sayesinde eksik olan noktaları bulup eksiklerimi tamamladık. İngilizce eğitimi almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Kurumsal Firma /İtep Hazirlik Merve. M

Göksu hoca gayet ilgili ve deneyimli bir hoca. Güleryüzü ve tecrübesiyle dersleri gerçekleştirmektedir. Sevgiler

H.S Kurumsal Banka HR Yöneticisi GENEL İNGİLİZCE

Göksu Hoca sayesinde İngilizceyi profesyonel olarak nasıl kullanabileceğimi öğreniyorum. Kendisinin geniş bilgi birikimi, sabırlılığı, profesyonelliği, sayesinde İngilizce derslerimizden çok verim alıyorum. Kendi bilgi birikimini öğrencilerine profesyonel planlanmış dersler ile aktarmaktadır. Kendisinden İş İngilizcesinin yanı sıra grammer ve doğru kelime seçimleri konusunda da çok şey öğreniyorum. Okullarda öğretilmeye çalışılan ancak zaman içerisinde unutulan birçok konuyu kendisiyle yeniden öğreniyorum, tüm öğrettikleri için kendisine teşekkür ediyorum.

B.S Kurumsal Firma HR Üst Düzey Yönetici –ITEP

Göksu Hanım öncelikle ihtiyacınızı anlayıp ders programını ve içeriğini etkin yöneten bir öğretmendir. Ders sırasında da eksik noktalarınızı dikkatle takip etmeye ve sonraki derste bu eksiklere uygun ders içerikleri ile karşınıza çıkar😊Bu esnekliği ve hızlı adaptasyonu sayesinde siz de kolayca yol kat edersiniz. ITEP ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususları da detaylı anlatır. Üstelik dersleri de çok eğlenceli geçer, sıkılmadan zorlanmadan öğrenirsiniz, kendinizi şanslı hissedersiniz😊

KURUMSAL FİRMA FABRİKA MÜDÜRÜ / BULGARİSTAN ITEP

Dear Mrs Ozbek, In a limited time, we studied together and I have not only passed examination but also got a score which was above my expectations. Thanks for our target oriented studies, I am grateful for your support. Sincerely, T.O

N.C Üniversite Öğrencisi/Macaristan IELTS

Üniversite öğrencisi olarak gelecek planlarım dahilinde 2021 yaz döneminde IELTS sınavına hazırlanmak için internette gerekli araştırmaları yaparken Göksu hocama denk gelip tanıştım ve iyi ki de denk gelip tanışmışım diyorum. Göksu hocamın sistemli ve planlı hazırlamış olduğu eğitimler & materyaller neticesinde IELTS sınavından 6.5 skoru yaparak, sayesinde hedeflerime bir adım daha yaklaşmış oldum. Kendisi benim tüm eğitim hayatımda tanıdığım öğretmenlerim ve hocalarım arasında kesinlikle en üstlerde, unutulamayacak değerli kişiler arasında olacaktır. Başta kendisinin güzel kişiliği, sabırlı ve disiplinli, aynı zamanda neşeli oluşu benim kendi yapım ile de uyuşunca, hocamla çalışma konusunda benim için çok teşvik ve ikna edici olmuştu. Kendisi, gerek alanında anlattığı konuya hakim oluşu, öğrenciye aktarımı, analizleri ve sağladığı materyal çeşitliliği, gerekse de verdiği değerli eğitimin yanı sıra karşısındaki öğrencisinin hem stres hem de psikolojik yükünü (bu hem İngilizce öğrenirken olabilir hem de bir sınava hazırlanırken) anlayıp, ona göre her türlü alanda çabalayıp destek çıkan birisidir. Açıkçası günümüzde bu denli öğrencisini önemseyip düşünen bir öğretmen ile karşılaşabilmek benim için hayatımdaki hedeflerim açısından bir diğer dönüm noktalarından birisiydi ve dahası kendisini bu alanda farklı kılan noktalardan birisinin de bu olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim. Bu yüzden Göksu hocamı kendi deneyimlerim çerçevesinde eğitim almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Son olarak ise bu süreç boyunca bana vermiş olduğu tüm çaba ve emeğinden dolayı Göksu hocama tekrar çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

A.Y KURUMSAL FİRMA HR –GENEL İNGİLİZCE/IELTS

Değerli Göksu Hocam ile İngilizce ile başımın belada olduğu zamanlarda internetten araştırma yaparken “Yetişkinlere Özel İngilizce Programı” başlığı sayesinde programdan detaylı bilgi almak üzere mail atmam sayesinde tanıştık. Samimi ve gerçekçi bir görüşme sonrası uzun bir dil öğrenme yolculuğuna başladık hala da devam ediyoruz. Klişe programlardan uzak, kişiye özel hazırladığı programlar ve hedefe dönük program içeriği sayesinde bir hayli yok kat ettik. Göksu Hocam, ezbercilikten uzak öğretme metodunun yansıra ders sırasında yüzünüzdeki ifade ve tavırlarınıza göre anlık olarak sürece müdahale ederek konudan kopmayı engelleyerek bütünsel bir bakış açısı sergilemektedir. Ayrıca ders programına ilave olarak eğitim içeriklerinde farklar yaratarak sunduğu alternatif metotlarla zaman kaybını engelleyen self-study uygulaması da Göksu hocamın son zamanlarda getirdiği yeniliklerden bir tanesi olup süreci daha verimli hale getirmiştir. Göksu hocam, samimiyet ve disiplini benimseyen eğitim anlayışı ve yeri geldiğinde bir abla gibi olan yaklaşımı ile öğrenme sürecini çok kolaylaştırmıştır. İngilizce öğrenebilme ve özellikle konuşabilme ile ilgili everdiği örnekler ve öğütler sayesinde sadece sınava yönelik değil gündelik hayatta da nasıl ilerlemem gerektiğine dair yol gösterici önerileri olmuştur. Kendisiyle çalışma imkânı bulabildiğim için çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Gösterdiği sabır, anlayış ve emeği için de ayrıca çok teşekkür ederim

S.Y KURUMSAL FRMA HR – GENEL İNGİLİZCE/IELTS

Aslında İngilizce çalışma gayretim herkesin yaşadığı gibi genellikle iş hayatımda önüme çıkabilecek engelleri önceden aşmak amacıyla başladı. Her ne kadar bilgi anlamında donanımlı olsak da işimiz gereği bilmemiz gereken, araştırmamız gerek konular var ve ne yazık ki bunun için yalnızca kendi ana dilimiz yeterli değil. Genel bir klasik akış içerisinde bu iş için gayret gösteren herkes gibi; belirli dönemlerde İngilizce kurslarına gitmiş, 4. sınıftan itibaren İngilizce derslerini okulda görmüş ancak günün sonunda İngilizce konuşmayan biriydim. Artık anladım ki bu iş birebir özel ders almadan, eksiklerimin üzerinde yoğunlaşmadan çözülmeyecek. Çok araştırdım ve kendisine internet sayfası üzerinden ulaştım. Kendisiyle derslere başlamadan çokça konuştuk, aslında bir anlamda bana bu alanda yapmak istediklerim ile ilgili de yönlendirmelerde bulundu ve uzun vadeli olarak bu işe bakmak gerektiği konusunda beni yönlendirdi. Kendisiyle IELTS’e çalışıyoruz. İşini severek yapıyor ve çok düzenli, planlı şekilde yönetiyor. Bir çalışma sistematiği ve planı var siz de zamanla bu plana uyum sağlayarak aslında her şeyin ne kadar hızlı ilerlediğini ve yol aldığınızı görüyorsunuz. Öncelikle kalıplaşmış Türkçe-İngilizce düşünmek yerine size bu dilin düşünme mantığını temelini veriyor, kendisinde en sevdiğim özellik bu. Öğrendiğimiz klasik kalıpların dışında işin özünü öğretiyor. Senelerdir İngilizce öğrenimi görüp, söylediğimiz kelime cümlelerin belirli kalıplar ve hatta anlamlarla sınırlı kaldığı biz Türkler, sanıyorum öğrenmek için yapmamız gereken öncelikle bu kalıpların dışına çıkmak. Ancak bunun için gereken desteği doğru zamanda ve doğru kişiden almak önemli. Hedefiniz ve planınız doğrultusunda, kendisinin de sağlayacağı destek ile çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. Benim için gerekli temelleri hocam ile birlikte attık. Artık işin daha detayında bilmem gerekenler için bir seviye daha atladık. Artık tamamen sınav odağıyla detaylar üzerine çalışıyoruz ve umuyorum ki günün sonunda gereken başarıyı birlikte sağlayacağız. Özetle; yapmanız gerekenlerde kaçmayın, doğru zaman ve doğru kişinin yardımıyla her şey mümkün.

S.C GEMİ MİMARI/ GENEL İNGİLİZCE

Göksu hocamızın eski öğrencilerinden biriyim. Her ihtiyacım olduğunda durumun gereklerine göre destek aldığım her daim öğrencisinin durum istek ve seviyesine uygun hızlı eğitimiyle size bile şaşırtan bir öğretmen. Yoğun çalışma şartlarına uygun farklı öğrenme şekilleri ile yanınızda oluyor. Uygun olduğunuz zamanlarda birebir online derslerle konu anlatım, konuşma ve sorularınızı yanıtlıyor. Takıldığınız yeri analiz edip ona göre bir sonraki çalışma ve self study derslerinizin içeriğini belirliyor. Self study dersleri hem öğrenme hemde tekrar şansı sunuyor. Video dersleriyle size konuyu anlatmakla kalmıyor sorun yaşayacağınız yerleri ön görerek gerekli açıklamaları da yapıyor. Onunla tanışıp öğrencisi olduğum için çok mutluyum ve şanslı olduğumu düşünüyorum. Teşekkürlerim ve sevgilerimle.

İ. Ş SAĞLIK –GENEL İNGİLİZCE/IELTS

Göksu Hanım ile yaklaşık 4 ay önce tanıştık. Beginner seviyesi ile başladık. İngilizce öğrenmemde cümle kurabilme ve dinlediğim parçaları anlayabilme açısından beraber aşama kayıt ettik. Derslerde seviye ve kişinin algısı doğrultusunda kişiye özel ders içeriği hazırlaması, haftalık program doğrultusunda opsiyon sunarak programın belirlemesi dersleri rutinde almak isteyen kişinin çalışırken de İngilizce öğrenmeyi ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır. İletişim, güleryüzü, özverili ve öğrenciyi anlaması o doğrultuda derslere yön vermesini sağlamaktadır. Tanıştığım için çok mutluyum. İngilizce öğrenmek istiyorum diyorsanız Göksu Hanım ve ekibi ile çalışmanızı tavsiye ederim.

E.G Kurumsal Denizcilik Firması HR Üst Düzey Yönetici- GENEL İNGİLİZCE

Yıllardır İngilizce öğrenmeye çalışıp hep yarı yoldan dönmüş biri olarak son bir kez denemek üzere yola çıkmıştım ki karşıma Göksu Hocam çıktı. Internet sitesinde yayınladığı makaleleri beni çok etkiledi ve kendisi ile iletişime geçtim. Sanki içimi okumuş gibi yazmıştı yazılarını. Daha hiç tanışmamıştık bile. İngilizce ile bugüne kadar ki maceramı ben bile bu kadar güzel ifade edemezdim. Eğer ihtiyacı doğru tarif edebiliyorsanız çözüm de yakın demektir. Göksu hocam da ihtiyacı çok iyi anlayıp, özel çözümler üretmeyi başarmış bir yol arkadaşı. İyi ki kendisini tanımışım. O gün bugündür birlikte çalışıyoruz. Yeni bir dil öğrenmek hep gözümde büyüdü ve öğrenmeye olan inancım hep pamuk ipliğindeydi. Ancak Göksu hocamın öğretme modeli inancımı hep güçlendirdi, tazeledi. En önemli farkı kişiye özgü içerik ve akış belirlemesidir. Hiçbir kitapta onun anlattıklarını bulamazsınız. Önceliği öğrencilerinin kazancıdır. Baktı ki ödevinizi yapmıyorsunuz o güler yüzlü hocanız yerini disiplinli, huysuz birine bırakabilir. Ancak ödevlerinizi yapar programınıza uyarsanız dünyanın en tatlı insanıdır. İngilizce benim için yabancı kaynakları okuyabilmek, farklı milletlerden insanlarla kültürlerini paylaşabilmek anlamına geliyor. Bu hedefle birlikte yola çıktık ve bu keyifli yolda birlikte yürümeye devam edeceğiz. Hangi amaçla olursa olsun İngilizce öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum. Göksu Hocam’ın mutlaka her ihtiyaca göre bir eğitim planı vardır.

Hacer K.

Merhabalar. Göksu hocam ile bir süre önce bu platform sayesinde tanıştım.Bende bir çok kişinin yaptığı gibi kurslara başlayıp maalesef yarım bırakan öğrencilerdenim.Yabancı bir firmada iş dünyasına adım atmam ile en büyük eksikliğimin İngilizce öğrenmemek olduğunu deneyimleyerek öğrendim.Yeni bir dil öğrenmek bana hep zor ve zahmetli gelmiştir fakat bu ön yargımı Göksu hocam ile ilk tanıştığımız gün kırdım. Kendisi bilgili, disiplinli, öğretici, yenilikçi, başarılı bir öğretmen olmasının yanında, normal hayatınızda tanımaktan büyük keyif alacağınız samimi, güleryüzlü, cana yakın,enerjik bir kişiliğe sahiptir. Anlatım şekli,sağladığı dokümanlar ve kişiye özel programı ile dersleri severek ve eğlenerek geçiriyorsunuz. Kitaplara bağlı kalmadan kişiye özel hazırladığı yazılı,görsel,okuma,dinleme tüm kaynakları ile kendinizi karşılıklı İngilizce konuşmaya başlarken buluyorsunuz. Üstelik tüm veriler ek ücret ödemeksizin Göksu hocam tarafından temin ediliyor. Ders saatleri dışında da her zaman iletişimde asla sorun yaşamadım. Kendime yaptığım en büyük iyilik İngilizce öğrenmek olacak ve bunu en doğru kişiden, doğru şekilde öğreniyorum. Göksu hocamın bana kattıkları için minnettarım. Hepsinden önce yeni bir şey öğrenme konusundaki endişem karşısında kendime güvenmeyi öğretti. Sıkılmadan, bunalmadan, disiplinli ve eğlenceli bir şekilde derslerime halen hocam ile devam ediyorum. Kendisi inanılmaz motive edici ve kabiliyetli. İngilizce öğrenmek isteyen herkese mutlaka önce Göksu hoca ile tanışmasını tavsiye ederim. Ben öğrencisi olmaktan çok mutluyum:) Ben kendim için harekete geçtim ve doğru öğretmen tercihim ile bu yolda ilerliyorum. Sizde kendiniz için harekete geçin… Bu süreçte deneyimlemiş biri olarak gönül rahatlığı ile herkese Göksu hocayı tavsiye ederim.

Ebru G.

Öğretim hayatında anlattığı derse dair her şeye hakim olan nadir öğretmen tanırsınız, bunlardan birisidir Göksu Hoca. Sadece bilgi de değil, tıpkı Hayat Bilgisi dizisindeki Afet Hoca gibi kendisi enerjik, akıcı, ilgilidir. Zor beğenen birisi olarak her kategoride 10/10 hak ediyor.

Nihan Ş.

İnternetten özel ders ararken Göksu Hanımla tanıştım. Gittiğim her dersten bilgili şekilde ayrılırken İngilizcede çok eksiğim olduğunu fark ettim ve Göksu Hanım sabrı ve özverisiyle nasıl öğrenmem gerektiğini anlattı. Ona göre plan ve çalışma yaptığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Merve

Çok Değerli Göksu Hocam ile tanışmam internet sitesinden mail atmam ile başladı. Her öğrenci, hedefe ulaşmak için hocadan aynı beklentisi olsa da hedefe gittiği yol farklıdır. Yapım gereği benimle ciddi emek vererek beni gerçekten hakkı ile sınava hazırlamasını istemiştim hocadan. Nitekim de öyle oldu değerli hocam hayatımda tanıdığım sadece hoca değil aynı zamanda bir psikolog, bir abla olarak eğitim sürecinde desteğini gördüğüm çok kıymetli bir hocadır. Özellikle bir eğitimci olmam sebebi ile günümüzde bu kadar değerli gerçekten öğrenciye öğretmek için uğraş veren çok nadir bulunan hocalardan olduğunu yazmak isterim. En içten samimiyetim ile yazmak isterim ki gerçekten yılların tecrübesini fazlasıyla anlayabileceğiniz mükemmel bir hoca hem sınava hazırlanmak , hem İngilizce öğrenmek için kesinlikle GÖKSU HOCA.

Furkan K.

Online derslerin verimliliği konusunda tereddütlerim vardı. Fakat Göksu hocanın tecrübesi ve öğrenciye özel hazırlanan ders metotlarıyla dersler çok verimli ve eğlenceli geçiyor. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

Serap

Merhaba, Göksu Öğretmenimle geçen yıl kızımın YDT sınavı sebebiyle tanıştım. Kızıma gösterdiği özel ilgi, verdiği ek kaynaklar, psikolojik destekler sayesinde kızım sınavda başarı oldu ve şu anda İngilizce Öğretmenliği Bölümde öğrenci. Ardından bu yıl hiç öğrenemeyeceğimi düşündüğüm İngilizce ile ile ilgili olarak eşimle ders almaya başladık. Sıfırdan başladık ve 2 ay içinde ciddi bir yol kat ettik. Derslerimiz gayet eğlenceli, öğretici ve sürekli değişen malzeme ile oldukça aktif geçiyor. Bir sınav öğrencisi iseniz ya da bizim gibi İngilizce öğrenemeyiz bizden geçti diyenlerdenseniz, mutlaka denemenizi öneririm

Ahmet Z.

Göksu Hanım ile kısa bir program ile çalışmaya başladık. Akıcı bir program ve kişiye özel uygulamalar ile çok kısa zamanda büyük mesafeler kat ettik. Genel konular ile birlikte öğrencinin konumu ve eksik olduğu ve gereksinim duyabileceği konulara verdiği ağırlık ve ders esnasındaki materyallerin fazlalığı derse ve öğrenciye büyük katkılar sağlamaktadır.

Aygün

Çoğu insanın olduğu gibi benimde İngilizce ile başım dertte olduğu için; yıllar süren dil kursları, okullar, dersler vs. derken özel ders alma kararı aldım. Yolum Göksu Hocayla kesişti ve iyi ki kesişti diyorum. Tüm odağını öğrencisine vererek dersi anlatır. Ders işleyişi, özverili olması, öğretmen-öğrenci ilişkisinin yanı sıra; arkadaş, abla olabilmesi de çok önemli. Dersleri, öğrencinin anlama durumuna göre işler. Gerekirse eski konuları tekrar hatırlatıp öğrencinin dersle kopmamasını sağlar. Çokça konuşma pratiği ile dersler işlenir. Tüm materyaller kendisi tarafından paylaşılır. Her seviyeden öğrencisi olduğunu düşünürsek kişiye özel eğitim dokümanları ve planlarını haftalık olarak kendi hazırlar. Deneyimi ve bilgi birikimi ile kendi farkını ortaya koymuş kıymetli bir hoca. İngilizce eğitimi almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Sevgiler.

Faruk Y.

Merhaba Ben bir eğitimciyim. Mesleğim icabı eğitim konusunda hassas ve seçici davranırım. Özel ders vermek sadece ders anlatmak değildir. Özel ders vermek konuya hakimiyet ister, pedagoji ister (hangi öğrenci hangi metodlarla öğrenir), sevgi ister (hem mesleğinize hem de öğrencinize)… Göksu Hoca’yı kızımın İngilizcesine yardımcı olabilecek birilerini ararken bu site sayesinde buldum. Bir çok öğretmenle çalıştım bu yüzden öğretmenden biraz anlarım. Göksu Hoca bence kendine has metotları olan, öğrencisini seven ve konusuna hakim bir İngilizce Öğretmeni. Akademik bilgisinin iyi olmasının yanında bence asıl önemli olan, her öğrenciye farklı materyaller ile çalışıyor olması. Çünkü her öğrenci kendine özeldir. Göksu Hocamız da kendi farkını ortaya koymuş özel bir hocadır. Saygı ve sevgilerimle.

Hasan Z.

Şahsi adıma konuşmak gerekirse; Değerli Göksu Öğretmenim ile sınav süreci kapsamında bir çok yol katettiğimi fark ettim. Buna istinaden bazen benimle arkadaş bazen öğretmen-öğrenci ilişkisi sınırı koymasını bilen bir ilişkimiz oldu. Şöyle vurgulamak isterim ki; hakikaten deneyimlerinin tecrübelerinin kendini geliştirme hususunda çok net belli eden bir öğretmenimizdir. Ders işleyişlerine değinecek olursam derslerde yeri geldiğinde esprili yeri geldiğinde ciddi bir ortam sağlanır, karşındaki öğrencinin hal ve durumuma bakılarak işleyiş sağlanır. Realist yaklaşmak gerekirse herhangi bir olumsuz bir durumla karşılaşmamış olmakla aksine ders anlamında yahut hayat tecrübeleri anlamında bir çok alternatif yol sunduğunu belirtmek isterim.Keskin sınırlarını vurgulamak gerekirse; Göksu öğretmenim karşısındaki öğrenci adına emek veriyorsa normal olarak karşısındaki öğrencinin de emek vermesini, çabalamasını ister aksi takdirde öğrencisi ile ilişkisini kesebilecek bir potansiyele sahip bir öğretmenimizdir. Disiplinli ve sorumluluk sahibi bir öğrenci olduğunuz takdirde herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Sevda A.

Alışılagelmiş bir öğretmenden farklı, dersleri konuşma ağırlıklı, kendisine kısa sürede bana kattıkları için teşekkür ediyorum.

Rabia A.

Muazzam bir öğretmen olmanın yanında muazzam bir insan. Kendisiyle speaking derslerimiz henüz devam etmekte. Akademik olarak da psikolojik olarak da gerekli tatmini sağlıyor hocamız. Kendinizi ister istemez geliştirdiğiniz bir ders süreci geçiriyorsunuz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..

Betül G.

Göksu hanım ile kendisinden ders alan başka bir arkadaşım vasıtası ile tanıştık, hedefim iş İngilizcesi ve konuşmayı geliştirmek, henüz 2 aydır birlikte ders yapmamıza rağmen bendeki gelişim kayda değer ve daha da iyi olacak eminim. Dersleri; öğrencinin eksikliklerine ve ihtiyaçlarına göre belirleyip, eğlenceli ve öğretici şekilde işliyor. Öğrencide de yeterince disiplin ve çalışma olursa ilerlememek mümkün değil. Eğitimci olmasının yanında, pandemi olmasaydı, “kesin birlikte dışarı çıkardık” gibi de hissettiren samimi insan

B. Dağ

Göksu Hanım öncelikle ihtiyacınızı anlayıp ders programını ve içeriğini etkin yöneten bir öğretmendir. Ders sırasında da eksik noktalarınızı dikkatle takip etmeye ve sonraki derste bu eksiklere uygun ders içerikleri ile karşınıza çıkar😊Bu esnekliği ve hızlı adaptasyonu sayesinde siz de kolayca yol katedersiniz. ITEP ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususları da detaylı anlatır. Üstelik dersleri de çok eğlenceli geçer, sıkılmadan zorlanmadan öğrenirsiniz, kendinizi şanslı hissedersiniz

Tarık Okyar

Dear Mrs Ozbek,
In a limited time, we studied together and I have not only passed examination but also got a score which was above my expectations.
Thanks for our target oriented studies, I am grateful for your support.
Sincerely,

Meltem C. IELTS ACADEMIC

Değerli Göksu Hocama bu site sayesinde ulaştım. Kendisi gayet pozitif ve her konuda anlayışlı bir kişiliğe sahip, Yurtdışında yasayan biri olarak ders saatlerim de bana hiç bir zorluk çıkarmadı ve her zaman yardımcı olmaya çelişti. IELTS sınavına hazırlandık birlikte, benim icin geçmem gereken çok önemli bir basamaktı. Kanada’da yüksek lisans programına başlayabilmem için. Özellikle speaking ve writing bölümlerinde çalışmak istemiştim kendisiyle, bana katkıları gerçekten inanılmaz oldu. Writing özellikle benim için çok büyük problemdi, bu problemi kendisiyle antiğimi asla inkar edemem. Bunun yanında kendisiyle reading ve listening çalışmadığımız halde bana ekstra materyaller sağladı bu alanlarda. Tecrübesi ve bilgisi azımsanmayacak bir öğretmen. Buradan kendilerine teşekkürlerimi borç bilirim.

Özgür H Kurumsal Firma Yöneticisi/BULGARİSTAN

Göksu Hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine iletişime geçtim. Çalıştığım şirket, kısa zaman içinde ITEP Business sınavına girmem gerektiğini benimle paylaşınca, mevcut seviyemi ve gelişim sağlayabileceğim noktaları anlayabilmek için kendisiyle ön bir çalışma yaptık. Ardından çok kısa bir zaman dilimi içinde gerekli konular üzerine dersler, ödevler ve deneme sınavları yaptık. Çok keyifli ve verimli bir tecrübe olduğunu söyleyebilirim. İhtiyaç duyan herkese, Göksu Hanım ile çalışmasını önemle tavsiye ederim.

Ayşe C Kurumsal / Kimya Mühendisi

Göksu hocamla itep sınavı nedeniyle yollarımız kesişti. Ders almaya başladığım ilk andan itibaren büyük bir yol kat ettik. Öncelikle konuşma konusunda yaşamış olduğum dil çekingenliğimi çok kısa bir süre içinde aşabildim. Ayrıca kişi bazlı eğitim dokümanları, derslerindeki profesyonel yaklaşımı sayesinde kurumsal şirketlerin yapmış olduğu birçok sınavda başarılı oldum. İyi ki kesişmiş yollarımız..

Ayşe B: Kurumsal-Grafiker

Göksu hocamı kardeşim özel ders araştırması yaparken bulmuş, genel İngilizce için kendisiyle iletişime geçtim. Enerjisi kişiye özel hazırladığı mataryeller ve ihtiyacınız olan bilgiyi iyi analiz ederek keyifli bir ders ortamı oluşturuyor 🙏🏻 İngilizce konusunda kurs arayan herkese tavsiye ederim, çok keyifli bir öğrenme süreci yaşayacağınızdan kuşkunuz olmasın. Kendisine de emekleri karşılığında çok teşekkür ederim

Semih E. / Pilot

Itep sınavı için aldığım dersler de hocamın sınava yönelik özel hazırlamış olduğu dokümanlar ve eksik kalan konular üzerine yoğunlaşması sayesinde çok kısa sürede sınava hazır hale geldim teşekkür ediyorum.

C. Akcan / Pilot

Hocam sizi tanıdığıma çok mutlu oldum, özellikle ilginiz alakanız, konuya hakimiyetiniz ciddi olarak çok hoşuma gitti. Kişiye özel video konseptini ilk defa denedim açıkçası ve nokta atışı tespitleriniz çok verimli bence. İlginize çok teşekkür ediyorum ben. Sınavda başarılı olmak kadar başarısız olma seçeneği de var. Öyle bir durumda özel ders seçeneğini devreye sokup, aşırı yoğun olmama rağmen uygun bir zaman dilimi sizler için ayırmaya çalışacağım ve irtibatta olacağız hocam.

GAMZE Ç. / KURUMSALFİRMA ITEP

Değerli Göksu Hocam ile ITEP sınavı için kaynak ararken tesadüfen karşılaştım. Kısa bir tanışma görüşmesinden sonra ondan aldığım bilgi ve enerji ile Genel İngilizce eğitimi almaya karar verdim. Klasik seviye belirleme testlerinin aksine konuşma seansı üzerinden dil seviyemi belirledik. Ve onun üzerinden bir çalışma planı oluşturdu. Gerek kişiye özel hazırladığı programlarla, gerek sağladığı farklı kaynaklarla İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Yoğun programına rağmen her öğrencisinin yaptığı ödevleri tek tek kontrol ediyor olması ve takıldığı noktalarla ilgili ekstra konu anlatımı yapması ile konunun anlaşılmasını sağlıyor olması bir öğrenci için çok değerli. Öğrendiğimiz klasik kalıpların dışında işin özünü öğretiyor. Açıkçası günümüzde öğrencisini bu denli önemseyip düşünen bir öğretmen ile karşılaşabilmek çok zor. Keşke kendisi ile daha önce karşılaşmış olsaydım diyorum. İngilizce kelime bilginizi, gramer hatalarınızı ve en önemlisi hepimizin takıldığı konuşma sorununu aşabilmek istiyorsanız Göksu Hoca’yı şiddetle tavsiye ederim 🙂 Doğru kişinin yardımı ile her şey mümkün. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle.

Nuray T. Kurumsal Havayolu Şirketi - Yönetici

Hocam sabahı bekleyemedim, oldu sonunda başardık, emeklerinizi boşa çıkarmadım. Size minnettarım ilk Fırsatta kutluyoruz. Unutmayın rakı balık yapacağız. Sizi çok seviyorum…